wrestling wwe tna aew


Troszkę przykurzyła się nam Sonda, więc najwyższy czas ją zmienić. Ostatnim razem głosowaliście na zwycięzcę walki o mistrzostwo WWE Universal.
SONDA
Mistrzostwo WWE Universal na WrestleManii 39 zwycięży:
Roman Reigns (303) 34%
Cody Rhodes (577) 66%
Łącznie oddano
880 głosów

Ostatnią mocną wiadomością w WWE było wprowadzenie, a raczej reaktywowanie, mistrzostwa świata wagi ciężkiej. Tym razem zabieracie głos, czy było to słuszne posunięcie WWE.


AEW zapowiedziało oficjalnie powrót CM Punka, który nastąpi 17 czerwca, przy okazji premierowego odcinka nowego programu AEW Collision, który będzie emitowany na antenie TNT.

Mercedes Mone nabawiła się kontuzji kostki, co przekreśliło plany na zdobycie przez nią tytułu mistrzowskiego w NJPW. Zawodniczkę czeka przynajmniej kilka tygodni przerwy od występów. Z tego względu wątpliwe jest również jej pojawienie się na gali AEW i NJPW Forbidden Door, co było uwzględnione w oryginalnych planach na to wydarzenie.

W wieku 79 lat zmarł "Superstar" Billy Graham, który od dłuższego czasu zmagał się z całą serią poważnych problemów zdrowotnych, od miesięcy przebywając w zasadzie głównie w placówkach medycznych. W swoich ostatnich dniach Graham był już podłączony do aparatury podtrzymującej życie.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Money in the Bank
Premiera:

Środa
5. lipca 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00AEW może otrzymać trzecią tygodniówkę, Dwie walki i nowy segment na RAW, Zawodnik AAA z poważnym oskarżeniem, Debiut ringowy Dragona Lee w WWE, Kto wprowadzi Rey'a Mysterio do WWE Hall of Fame?, Wykonawca „America The Beautiful” podczas drugiego dnia WrestleManii 39, Jey Uso wyzwał Sami'ego Zayna, Big E o ewentualnym zakończeniu kariery
Dodano: 12-03-2023, 11:18
AEW startuje z nowym reality-show, ale okazuje się, że wkrótce może mieć także nowy program czysto wrestlingowy. Andrew Zarian przekazał podczas „Mat Men Podcast”, że trwają rozmowy AEW z Warner Bros. Discovery w sprawie trzeciej tygodniówki, która byłaby podobna do Rampage, czyli miałaby godzinny format. Program miałby się ukazywać w soboty wczesnym wieczorem. Według Zariana oficjalnego ogłoszenia w tej sprawie można się spodziewać już w przyszłym miesiącu.

WWE uzupełniło kartę jutrzejszego RAW o nowe wydarzenia. W akcji znajdą się Luke Gallows i Karl Anderson z The O.C., którzy zmierzą się z Maximum Male Models. Z kolei Johnny Gargano i Dexter Lumis połączą siły w walce z Judgment Day. Wreszcie dojdzie do konfrontacji twarzą w twarz rywali z WrestleManii 39, Brocka Lesnara i Omosa.


Zawodnik AAA, Cuartero, został aresztowany w niedzielę za próbę kobietobójstwa. Jest to zjawisko polegające na celowym zabijaniu kobiet tylko ze względu na ich płeć. Jest ono szczególnie charakterystyczne dla Meksyku. Pojawia się tam również jako inicjacja dla członków niektórych gangów, ale poza tym jest dużym problemem w ogóle społeczeństwa, co doprowadziło dekadę temu do oddzielenia nawet przestępstwa kobietobójstwa od innych zabójstw.
Kilka dni temu zawodniczka CMLL, Stephanie Vaquer, oskarżyła Cuartero o przemoc domową powiązaną właśnie z motywami na tle płci. Vaquer miała ślady na szyi, które potwierdzono dokumentacją zdjęciową. Ostatecznie przy wczorajszym zatrzymaniu Cuartero został oskarżony o próbę kobietobójstwa. Cuartero miał próbować udusić Vaquer.

Dragon Lee zaliczył swój debiut ringowy w NXT, na razie podczas weekendowego live eventu w amerykańskim St. Petersburgu. Lee stoczył solowy pojedynek z Eddym Thorpem (aka Karl Fredericks).


„The Los Angeles Times” informuje, że prawdopodobnie to Konnan będzie osobą, która wprowadzi Rey’a Mysterio do tegorocznej klasy WWE Hall of Fame. Doniesienia te potwierdził Dave Meltzer z „Wrestling Observera”, który twierdzi, że Mysterio sam poprosił o to, żeby zrobił to Konnan, a WWE przychyliło się do jego prośby.

WWE poinformowało, że drugiego dnia WrestleManii 39 utwór „America The Beautiful” wykona Jimmie Allen. Przypomnę, że pierwszego dnia WM wykona go z kolei Becky G.


Podczas programu „The SmackDown Lowdown” Jey Uso wyzwał Sami’ego Zayna do konfrontacji w przyszłym tygodniu. Nie sprecyzowano czy miałoby do niej dojść na RAW, czy na SmackDown.

W rozmowie z „TMZ” Big E został zapytany o to czy waha się odnośnie dalszej kariery wrestlingowej, nawet gdyby lekarze dali mu zielone światło na powrót, po tym jak wyleczy w pełni złamanie karku, którego nabawił się rok temu. Big E stwierdził, że przede wszystkim chce podjąć rozsądną i dobrą dla siebie decyzję. W tej chwili czeka na moment w którym dojdzie do prześwietleń i przekona się co powiedzą wtedy lekarze. Big E zaznaczył, że nie zamierza decydować o niczym w pośpiechu i będzie to decyzja podejmowana na spokojnie.
Zawodnik podkreślił jednocześnie, że na tym etapie podchodzi do tego raczej na chłodno i jest w razie czego pogodzony z tym, iż istnieje spore prawdopodobieństwo, że nie wejdzie więcej na ring. Big E powiedział, że jeśli lekarze będą mieli wątpliwości, to on nie będzie się z kolei wahał w kontekście zakończenia kariery. Zawodnik stwierdził, że w życiu nie otrzymujemy niczego na zawsze, ale samo życie jest darem i trzeba się cieszyć tym co się ma, a nie rozpaczać za tym czego mieć nie można. Powiedział wreszcie, że jeżeli może chodzić, jest zdrowy i może cieszyć się czasem spędzonym z rodziną, niczego więcej nie potrzebuje.

--------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 11-05-2022, 14:07
Host: nat.ds2.agh.edu.pl, IP: 149.156.124.2

Co ciekawe w tym odcinku wszystkie walki były walkami kobiet (oprócz mieszanego). Jeszcze gdyby chociaż te walki były co najmniej przyzwoite...

autor: Queue13

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 3

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:

dobrą
złą1. lipca 2023


25. czerwca 20236. maja 2023


5. marca 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.