wrestling wwe tna aew


W ostatniej Sondzie ocenialiście WrestleManię 38, a za nami już WrestleMania Backlash, z którym związana jest nowa Sonda. Póki co, przedstawiamy wyniki poprzedniej.
SONDA
WrestleMania 38 była:
świetna (27) 5%  
bardzo dobra (74) 13%  
dobra (210) 36%  
średnia (148) 25%  
słaba (93) 16%  
bardzo słaba (35) 6%  
Łącznie oddano
587 głosów

Podczas WrestleMania Backlash miało dojść do unifikacji tytułów mistrzowskich tag teamów RAW i SmackDown. Tak się jednak nie stało, ale tego właśnie dotyczy nowe głosowanie. Czy Waszym zdaniem tytuły drużynowe WWE powinny zostać zunifikowane?
Zapraszamy do głosowania!


Według ustaleń zagranicznych portali Roman Reigns podpisał nowy kontrakt z WWE, który zobowiązuje go głównie do występów na galach telewizyjnych i Premium Live Events. Reigns nie będzie musiał przepracowywać standardowych live eventów i został już nawet wycofany z większości letniej trasy.

The IInspiration (Cassie Lee i Jessie McKay) ogłosiły niespodziewanie swoje odejście z Impact Wrestling i zawieszenie wrestlingowych karier. Byłe zawodniczki WWE postanowiły się rozwijać w innych kierunkach, przede wszystkim angażując się bardziej w branżę aktorską.

Po utracie tytułu mistrzowskiego kobiet SmackDown, Charlotte Flair została wypisana z WWE TV. Przerwa zawodniczki jest związana z tym, że wchodzi ona w ostatnią fazę przygotowań do ślubu z gwiazdą AEW, Andrade El Idolo. Ceremonia odbędzie się prawdopodobnie w czerwcu, a Charlotte powróci do akcji w WWE najwcześniej w lipcu.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE WrestleMania 38
Premiera:

Środa 11. maja 2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Nowe walki na Slammiversary, Ile potrwa umowa Juice'a Robinsona z NJPW?, Oglądalność NXT, Dalsze zmiany w godzinie emisji AEW Rampage, Zwolennik AEW opuszcza Warner Bros. Discovery, Tony Khan o tytułach Trios i obecności Breta Harta w AEW, Rodzina Owena Harta na zapleczu Dynamite, Tony Khan potwierdził kolejną edycję Grand Slam, Uwaga na spoilery z AEW Dynamite: wyniki turniejowe, jak przebiegł debiut ringowy Danhausena na Dynamite?, ustalenia w kontekście walki na Double or Nothing, atrakcje na najbliższe odcinki Rampage i Dynamite
Dodano: 12-05-2022, 10:43
Impact Wrestling ogłosiło, że Josh Alexander stanie w obronie Impact World Championship na Slammiversary przeciwko zwycięzcy walki Gauntlet for the Gold, która odbędzie się w najnowszym wydaniu tygodniówki. Na PPV dojdzie też do Ultimate X Matchu o X-Division Championship – rywale Ace’a Austina też mają być ogłoszeni podczas tego epizodu IW.

W rozmowie z Justinem Barrasso ze „Sports Illustrated” Juice Robinson wspomniał, że jego aktualna umowa z NJPW jest niejako przedłużeniem poprzedniego kontraktu i potrwa do końca 2023 roku.

Oglądalność ostatniego NXT wyniosła 533 tysiące widzów, odnotowując spadek względem 661 tysięcy oglądających, którzy sięgnęli po ubiegłotygodniowy odcinek specjalny Spring Breakin’. Rating w grupie wiekowej 18-49 wyniósł 0.10 i to także był spadek względem 0.13 z poprzedniego tygodnia.

W związku z transmisjami NHL i NBA, TNT zdecydowało się zmienić godzinę emisji AEW Rampage w dwóch kolejnych tygodniach. Standardowa godzina emisji to 22.00 czasu wschodniego, tymczasem najbliższy odcinek ukaże się o 17.30, a przyszłotygodniowy o 19.00.

W obrębie Warner Bros. Discovery pojawiły się niestety kolejne niezbyt korzystne dla AEW ruchy. „Deadline” donosi, że koncern medialny opuszcza dotychczasowy General Manager stacji TNT i TBS, Brett Weitz. Był on jednym z głównych sojuszników AEW w strukturach koncernu, więc na pewno trudno to odbierać za korzystny sygnał dla wrestlingowej federacji. Weitz opuści Warner Bros. Discovery w ciągu najbliższego miesiąca.

W rozmowie z „TSN” Tony Khan potwierdził ostatnie doniesienia, że posiadają już fizyczne wersje tytułów mistrzowskich Trios, a w zasadzie ma je w swoim biurze od dłuższego czasu. Khan stonował nieco oczekiwania fanów sugerując, że nie oznacza to koniecznie, że mistrzostwa zostaną wprowadzone lada moment. Khan przyznał, że ma utworzonych tak naprawdę kilka pasów mistrzowskich, które nie zostały wprowadzone do telewizji i nie wiadomo kiedy do tego dojdzie – wspomniał, że tak było choćby z tytułem TBS, który miał gotowy już kilka miesięcy przed jego debiutem.
Przy okazji Khan potwierdził, że mimo trwającego turnieju fundacji Owena Harta, w nadchodzącym czasie nie należy oczekiwać pojawienia się Breta Harta w ich programach. Tony powiedział, że ma do Breta ogromny szacunek i cieszy się, że w 2019 roku pomógł przy zaprezentowaniu AEW World Championship, lecz obecnie Hart jest zadowolony z miejsca w którym się znajduje i nie wróci w najbliższym czasie do AEW.

Na zapleczu wczorajszego AEW Dynamite gościła tymczasem rodzina Owena Harta: żona Martha i dzieci Oje oraz Athena. Poniżej na zdjęciu z Tonym Khanem. W trakcie transmisji Marthę pokazano kilka razy, gdy oglądała walki turniejowe z poziomu płyty.


PWInsider donosi, że przy okazji wczorajszych tapingów Tony Khan ogłosił zgromadzonym fanom, że w najbliższych miesiącach spotkają się na gali Grand Slam w Nowym Jorku. Tony nie przekazał jednak dokładnej daty tego wydarzenia. Pierwsze Grand Slam odbyło się 22 września ubiegłego roku i było debiutem AEW na rynku w Nowym Jorku. Była to gala AEW z najwyższą jak na razie frekwencją w całej historii federacji – na Arthur Ashe Stadium pojawiło się wtedy 20 177 fanów.

Uwaga na spoilery z AEW Dynamite.
|
|
|
|
|
|
W starciach turniejowych z tego odcinka Adam Cole pokonał Daxa Harwooda, a Jeff Hardy okazał się lepszy od Darby’ego Allina w walce No DQ, która kończyła show i obfitowała w niebezpieczne spoty. Cole i Hardy zmierzą się teraz w półfinale turnieju.

Tymczasem w rozgrywce kobiet Toni Storm pokonała Jamie Hayter i zameldowała się w półfinale, gdzie będzie czekać na wygraną ze starcia Britt Baker z jokerem (nieznaną jeszcze uczestniczką).

Danhausen przegrał w debiucie ringowym na Dynamite w krótkim pojedynku z Tonym Nesem. Po walce Hook uratował Danhausena przed dalszym atakiem Nese’a i Marka Sterlinga, po czym panowie uścisnęli sobie dłonie. AEW ogłosiło na późniejszym etapie show, że wskutek tych wydarzeń ustalono walkę do Pre-Show Double or Nothing, w którym Nese i Sterling zmierzą się z Danhausenem i Hookiem.


MJF i Wardlow przystali na walkę na Double or Nothing, choć żeby do niej doszło, Wardlow musi spełnić dwa warunki, które postawił mu MJF: zgodzić się na chłostę, którą on sam mu wykona i pokonać Shawna Spearsa w Steel Cage Matchu z sędzią specjalnym, którym będzie sam MJF. Jeżeli Wardlow wypełni warunki i dojdzie do walki na Double or Nothing, starcie z PPV będzie miało dodatkową stypulację: jeśli Wardlow przegra, nie będzie mógł podpisać kontraktu z AEW, natomiast jeśli wygra, MJF zwolni go z jego obecnego kontraktu.

Na piątkowe AEW Rampage nagrano:
- Shawn Spears vs. Bear Boulder
- Death Triangle vs. Marq Quen, The Butcher & The Blade
- turniej fundacji Owena Harta: Ruby Soho vs. Riho
- AEW TNT Championship: Scorpio Sky vs. Frankie Kazarian.

Na przyszłotygodniowe AEW Dynamite ogłoszono:
- Hangman Page vs. Konosuke Takeshita z CM Punkiem przy stoliku komentatorskim
- turniej fundacji Owena Harta: Rey Fenix vs. Kyle O’Reilly
- turniej fundacji Owena Harta: Britt Baker vs. joker (???)
- turniej fundacji Owena Harta: Samoa Joe vs. joker (???)
- konfrontacja twarzą w twarz Williama Regala i Chrisa Jericho
- Wardlow przyjmie dziesięć uderzeń biczem, które wymierzy mu MJF.


-------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 5

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Czy tytuły mistrzowskie tag teamów RAW i SmackDown powinny zostać zunifikowane?

Tak
Nie


5. czerwca 2022


(karta wkrótce)
29. maja 2022


Mistrzostwo Świata AEW
"Hangman" Adam Page
vs
CM Punk

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW
Thunder Rosa
vs
Serena Deeb

Finał Pucharu Owena Harta
Mężczyzn


Finał Pucharu Owena Harta
Kobiet


Tag Team Match
Hook i Danhausen
vs
Tony Nese
i "Smart" Mark Sterling
8. maja 2022


Mistrzostwo Kobiet SmackDown
"I quit" Match
Ronda Rousey
pokonała
Charlotte Flair

Six-man Tag Team Match
Bloodline
pokonali
RK-Bro
i Drew McIntyre'a

Cody Rhodes
pokonał
Setha Rollinsa

Edge
pokonał
AJ Stylesa

Madcap Moss
pokonał
Happy Corbina

Omos
pokonał
Bobby'ego Lashleya
4. marca 2022


Mistrzostwo Świata AEW
Hangman Page
pokonał
Adama Cole'a

Dog Collar Match
CM Punk
pokonał
MJF

Mistrzostwo Kobiet AEW
Britt Baker
pokonała
Thunder Rosę

Mistrzostwo AEW TBS
Jade Cargill
pokonał
Taya Contiego

Face of the Revolution Ladder Match
Wardlow
pokonał
Keitha Lee
Powerhouse'a Hobbsa
Ricky'ego Starksa
Orange Cassidy
Christiana Cage'a

Jon Moxley
pokonał
Bryana Danielsona

Mistrzostwa Tag Teamów AEW
Jurassic Express
pokonali
reDRagon
i The Young Bucks

Tornado Tag Match
Darby Allin, Sting
i Sammy Guevara
pokonali
Andrade El Idolo,
Matta Hardy
i Isiahę Kassidy'ego

Eddie Kingston
pokonał
Chrisa Jericho

Pre-Show
6-man Tag Team Match

House of Black
pokonali
Paca, Pentę Oscuro
i Ericka Red Bearda

Hook
pokonał
QT Marshalla

Layla Hirsh
pokonała
Kris StatlanderDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.