wrestling wwe tna aew


Troszkę przykurzyła się nam Sonda, więc najwyższy czas ją zmienić. Ostatnim razem głosowaliście na zwycięzcę walki o mistrzostwo WWE Universal.
SONDA
Mistrzostwo WWE Universal na WrestleManii 39 zwycięży:
Roman Reigns (303) 34%
Cody Rhodes (577) 66%
Łącznie oddano
880 głosów

Ostatnią mocną wiadomością w WWE było wprowadzenie, a raczej reaktywowanie, mistrzostwa świata wagi ciężkiej. Tym razem zabieracie głos, czy było to słuszne posunięcie WWE.


AEW zapowiedziało oficjalnie powrót CM Punka, który nastąpi 17 czerwca, przy okazji premierowego odcinka nowego programu AEW Collision, który będzie emitowany na antenie TNT.

Mercedes Mone nabawiła się kontuzji kostki, co przekreśliło plany na zdobycie przez nią tytułu mistrzowskiego w NJPW. Zawodniczkę czeka przynajmniej kilka tygodni przerwy od występów. Z tego względu wątpliwe jest również jej pojawienie się na gali AEW i NJPW Forbidden Door, co było uwzględnione w oryginalnych planach na to wydarzenie.

W wieku 79 lat zmarł "Superstar" Billy Graham, który od dłuższego czasu zmagał się z całą serią poważnych problemów zdrowotnych, od miesięcy przebywając w zasadzie głównie w placówkach medycznych. W swoich ostatnich dniach Graham był już podłączony do aparatury podtrzymującej życie.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Money in the Bank
Premiera:

Środa
5. lipca 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Ile oczekuje Vince McMahon za sprzedaż WWE?, Potencjalny plan na Carmelo Hayesa w głównych rosterach, Zawodniczka AEW blisko powrotu, WWE zatwierdziło kolejną walkę na WrestleManię 39, WWE powalczy o sprowadzenie Kenny'ego Omegi?, Oglądalność Impact Wrestling, Uwaga na spoilery ze SmackDown i AEW Rampage: segment Bray'a Wyatta, obrona tytułu Interkontynentalnego, atrakcje na kolejne SmackDown, powrót zawodnika na Rampage, nowa walka na Dynamite, pojedynek na kolejne Rampage
Dodano: 18-02-2023, 21:17
„Bloomberg” donosi o statusie potencjalnej sprzedaży WWE. Według ustaleń tego źródła, Vince McMahon przedstawił zainteresowanym podmiotom informację, że oczekuje za swoją firmę 9 miliardów dolarów. Rynkowa wartość WWE jest szacowana na około 6,5 miliarda. Według „Bloomberg” jednym z wiodących faworytów do ewentualnej transakcji jest Endeavor Group Holdings Inc., które jest właścicielem choćby UFC.

„Wrestling Observer Newsletter” podaje, że WWE przymierza się do promocji Carmelo Hayesa do głównych rosterów i rozpatruje obecnie ewentualne scenariusze w tym kierunku. Jednym z pomysłów ma być powrót grupy The Hurt Business, w której znajdowali się MVP, Bobby Lashley, Cedric Alexander i Shelton Benjamin. Teraz stajnia mogłaby powrócić, ale z nowym członkiem, w osobie Hayesa. Przekonamy się czy WWE pójdzie ostatecznie tym tropem – awans Carmelo do głównych rosterów jest przewidziany po WrestleManii.

Według tego samego źródła Riho uporała się w końcu z problemami zdrowotnymi i może powrócić do akcji w AEW już w przyszłym tygodniu.

PWInsider informuje, że WWE zatwierdziło już wewnętrznie, iż na WrestleManii 39 dojdzie do walki Logana Paula z Sethem Rollinsem. Początek programu przygotowano już przy okazji Royal Rumble – Logan powinien powrócić do WWE TV po Elimination Chamber, rozpoczynając na dobre ten storyline.

Kontrakt Kenny’ego Omegi z AEW wygaśnie na późniejszym etapie bieżącego roku. Obie strony nie zasiadły jeszcze prawdopodobnie do rozmów o nowej umowie, tymczasem pojawiają się wieści, że o Omegę może powalczyć WWE. „Fightful Select” sugeruje, że WWE jest mocno zainteresowane tym zawodnikiem, a na korzyść federacji może przemawiać fakt, iż Kenny ma ponoć bardzo dobre stosunki z Triple H’em, który kontroluje obecnie wiele obszarów w WWE.

Oglądalność ostatniego Impact Wrestling wyniosła 92 tysiące widzów przy ratingu 0.02 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując tym samym wzrosty względem 81 tysięcy oglądających i ratingu 0.01 z poprzedniego tygodnia.

Uwaga na spoilery ze SmackDown i AEW Rampage.
|
|
|
|
Na SmackDown pojawili się Bray Wyatt i Uncle Howdy, którzy zaatakowali Hit Row. Potem Wyatt powiedział z kolei, że obierze teraz na celownik wygranego z walki Brocka Lesnara i Bobby’ego Lashley’a na Elimination Chamber.


Gunther pozostaje mistrzem Interkontynentalnym, po tym jak na tym SmackDown odprawił kolejnego pretendenta, jakim był Madcap Moss.

Na przyszłotygodniowe SmackDown zapowiedziano:
- Karrion Kross vs. Rey Mysterio
- konfrontacja Charlotte Flair z Rheą Ripley
- powrót Firefly Fun House.Na AEW Rampage, The Elite zaliczyli kolejną skuteczną obronę AEW Trios Championship, tym razem przeciwko drużynie AR Foxa i Top Flight. Po walce skonfrontowali się z nimi członkowie House of Black, co zwiastuje rywalizację tych grup.

Podczas Rampage powrócił Keith Lee, który uchronił Dustina Rhodesa przed atakiem ze strony Mogul Affiliates. Zgodnie z oczekiwaniami Lee wznowi tym samym rywalizację ze Swervem Stricklandem.


Do karty środowego AEW Dynamite trafiła walka o AEW All-Atlantic Championship: Orange Cassidy vs. Wheeler Yuta.


Na przyszłotygodniowe AEW Rampage zapowiedziano tymczasem walkę Actiona Andretti’ego z Sammym Guevarą.

-------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 21-04-2022, 21:01
Host: elsl001.net.autocom.pl, IP: 213.134.170.82

Tyle samo % szans jest na przejście Winsa do AEW.

autor: rambo

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 5

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:

dobrą
złą1. lipca 2023


25. czerwca 20236. maja 2023


5. marca 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.