wrestling wwe tna aew


W ostatniej Sondzie ocenialiście WrestleManię 38, a za nami już WrestleMania Backlash, z którym związana jest nowa Sonda. Póki co, przedstawiamy wyniki poprzedniej.
SONDA
WrestleMania 38 była:
świetna (27) 5%  
bardzo dobra (74) 13%  
dobra (210) 36%  
średnia (148) 25%  
słaba (93) 16%  
bardzo słaba (35) 6%  
Łącznie oddano
587 głosów

Podczas WrestleMania Backlash miało dojść do unifikacji tytułów mistrzowskich tag teamów RAW i SmackDown. Tak się jednak nie stało, ale tego właśnie dotyczy nowe głosowanie. Czy Waszym zdaniem tytuły drużynowe WWE powinny zostać zunifikowane?
Zapraszamy do głosowania!


Według ustaleń zagranicznych portali Roman Reigns podpisał nowy kontrakt z WWE, który zobowiązuje go głównie do występów na galach telewizyjnych i Premium Live Events. Reigns nie będzie musiał przepracowywać standardowych live eventów i został już nawet wycofany z większości letniej trasy.

The IInspiration (Cassie Lee i Jessie McKay) ogłosiły niespodziewanie swoje odejście z Impact Wrestling i zawieszenie wrestlingowych karier. Byłe zawodniczki WWE postanowiły się rozwijać w innych kierunkach, przede wszystkim angażując się bardziej w branżę aktorską.

Po utracie tytułu mistrzowskiego kobiet SmackDown, Charlotte Flair została wypisana z WWE TV. Przerwa zawodniczki jest związana z tym, że wchodzi ona w ostatnią fazę przygotowań do ślubu z gwiazdą AEW, Andrade El Idolo. Ceremonia odbędzie się prawdopodobnie w czerwcu, a Charlotte powróci do akcji w WWE najwcześniej w lipcu.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE WrestleMania 38
Premiera:

Środa 11. maja 2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00FTR o swojej walce na nadchodzącym AEW Dynamite, Oglądalność Impact Wrestling i NJPW na AXS TV, D-Von Dudley o przerwie w WWE, Dwa segmenty na nadchodzące RAW, Uwaga na spoilery ze SmackDown i AEW Rampage: dalsze losy Samiego Zayna, powrót i heel turn zawodniczki, debiut Raquel Rodriguez, atrakcje na przyszły tydzień, kto dostał się do turnieju fundacji Owena Harta?, rezultat walki o AEW TBS Championship
Dodano: 23-04-2022, 10:37
Jak wiemy na najbliższym AEW Dynamite dojdzie do niespodziewanego starcia Casha Wheelera z Daxem Harwoodem w ramach kwalifikacji do turnieju fundacji Owena Harta. Podczas wywiadu dla „Wrestling Perspective Podcast” FTR postanowili wytłumaczyć jak doszło do tego, że staną naprzeciwko siebie. Dax wyjaśnił, że był to ich pomysł i musieli wręcz trochę powalczyć o to, żeby doszedł do skutku. Harwood wspomina, że zawsze mieli w głowie walkę przeciwko sobie, ale nie chcieli jej organizować tylko dla samego faktu, żeby się odbyła. Kwalifikacja turniejowa jest tymczasem świetnym uzasadnieniem, gdyż obaj uwielbiają Hartów i jest to dla nich sposób na wyrażenie uznania dla Owena Harta oraz całej rodziny.
Cash dodał, że mają w ringu naturalną chemię nie tylko jako zespół, ale i gdy stają oko w oko. Wheeler stwierdził, że jego zdaniem Harwood jest najlepszym obecnie zawodnikiem na świecie i czuje, że tocząc z nim walkę podniesie jeszcze swoje umiejętności. Cash wspomniał, że FTR nie są zainteresowani tym, żeby kiedykolwiek doszło do rozpadu ich zespołu – turniej Owena Harta jest natomiast doskonałą okazją, żeby sprawdzili się przeciwko sobie. Po dość intensywnym przekonywaniu udało im się dopiąć swego i Tony Khan przystał na taki pojedynek.

Oglądalność ostatniego Impact Wrestling wyniosła 112 tysięcy widzów przy ratingu 0.03 w grupie wiekowej 18-49, więc show odnotowało spadki względem 123 tysięcy oglądających i ratingu 0.04 przed tygodniem.

Tymczasem najnowsze wydanie NJPW na AXS TV oglądało 51 tysięcy osób, podczas gdy przed tygodniem było to równo 50 tysięcy. Rating utrzymał się na dokładnie takim samym poziomie i w obu przypadkach wyniósł 0.01.

D-Von Dudley zdradził podczas podcastu „Table Talk”, że w ostatnim czasie poddał się operacji pleców. Dudley wspomniał, że WWE dało mu z tego tytułu trochę wolnego, a obecnie czuje się coraz lepiej i od 15 czerwca powróci do wykonywania obowiązków producenta na zapleczu gal WWE.

WWE poinformowało, że na najbliższym RAW powróci Becky Lynch, która pojawi się po raz pierwszy od WrestleManii 38, na której straciła RAW Women’s Championship. Oprócz tego podczas tego epizodu ma być świętowane 20-lecie kariery Randy’ego Ortona w WWE.

Uwaga na spoilery ze SmackDown i AEW Rampage.
|
|
|
|
Sami Zayn próbował się dogadać z The Bloodline, żeby ci pomogli mu w trakcie Lumberjack Matchu z Drew McIntyrem. Sami tłumaczył to tym, że Drew kumpluje się z RK-Bro. Ostatecznie The Usos rzeczywiście zaingerowali w Lumberjack Matchu atakując Riddle’a i Randy’ego Ortona. Nie zdołali pomóc wymiernie Samiemu Zaynowi, lecz ten zdążył uciec z ringu. Zayn szybko otrzymał jednak informację, że za tydzień zmierzy się ponownie z Drew McIntyrem, tym razem w Steel Cage Matchu.


Xia Li powróciła do WWE TV, na razie w krótkim promo na zapleczu najnowszego SmackDown. Warto odnotować, że w swoim promo Li powiedziała, iż teraz nie dba już o nikogo i zajmuje się tylko swoim interesem. Może to zwiastować, że WWE przywróci zawodniczkę już w heelowej postaci.

Raquel Rodriguez pojawiła się już ostatnio na SmackDown, ale tylko w wypowiedziach, a teraz nadejdzie czas, żeby znalazła się już w akcji. Debiut tej zawodniczki w ringu SmackDown zapowiedziano na przyszły tydzień.


Na przyszłotygodniowe SmackDown (odcinek nagrano wczoraj i zostanie wyemitowany za tydzień) ogłoszono ogólnie następujące atrakcje:
- WWE Intercontinental Championship: Ricochet vs. Shanky
- Charlotte Flair i Ronda Rousey będą rywalizować w Beat The Clock „I Quit” Challenge
- Steel Cage Match: Sami Zayn vs. Drew McIntyre.

W walce kwalifikacyjnej do turnieju fundacji Owena Harta, Tomohiro Ishii uległ Adamowi Cole’owi. Warto jednak odnotować, że pod koniec Jay White zaatakował Rocky’ego Romero, co rozkojarzyło Tomohiro, a ten otrzymał na dodatek cios poniżej pasa. Cole dostał się do turnieju, dołączając w nim do Kyle’a O’Reilly’ego i Samoa Joe.


Tymczasem Jade Cargill podtrzymała serię zwycięstw pokonując Marinę Shafir i broniąc tym samym skutecznie AEW TBS Championship.


-----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 3

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Czy tytuły mistrzowskie tag teamów RAW i SmackDown powinny zostać zunifikowane?

Tak
Nie


5. czerwca 2022


(karta wkrótce)
29. maja 2022


Mistrzostwo Świata AEW
"Hangman" Adam Page
vs
CM Punk

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW
Thunder Rosa
vs
Serena Deeb

Finał Pucharu Owena Harta
Mężczyzn


Finał Pucharu Owena Harta
Kobiet


Tag Team Match
Hook i Danhausen
vs
Tony Nese
i "Smart" Mark Sterling
8. maja 2022


Mistrzostwo Kobiet SmackDown
"I quit" Match
Ronda Rousey
pokonała
Charlotte Flair

Six-man Tag Team Match
Bloodline
pokonali
RK-Bro
i Drew McIntyre'a

Cody Rhodes
pokonał
Setha Rollinsa

Edge
pokonał
AJ Stylesa

Madcap Moss
pokonał
Happy Corbina

Omos
pokonał
Bobby'ego Lashleya
4. marca 2022


Mistrzostwo Świata AEW
Hangman Page
pokonał
Adama Cole'a

Dog Collar Match
CM Punk
pokonał
MJF

Mistrzostwo Kobiet AEW
Britt Baker
pokonała
Thunder Rosę

Mistrzostwo AEW TBS
Jade Cargill
pokonał
Taya Contiego

Face of the Revolution Ladder Match
Wardlow
pokonał
Keitha Lee
Powerhouse'a Hobbsa
Ricky'ego Starksa
Orange Cassidy
Christiana Cage'a

Jon Moxley
pokonał
Bryana Danielsona

Mistrzostwa Tag Teamów AEW
Jurassic Express
pokonali
reDRagon
i The Young Bucks

Tornado Tag Match
Darby Allin, Sting
i Sammy Guevara
pokonali
Andrade El Idolo,
Matta Hardy
i Isiahę Kassidy'ego

Eddie Kingston
pokonał
Chrisa Jericho

Pre-Show
6-man Tag Team Match

House of Black
pokonali
Paca, Pentę Oscuro
i Ericka Red Bearda

Hook
pokonał
QT Marshalla

Layla Hirsh
pokonała
Kris StatlanderDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.