wrestling wwe tna aew


Ostatnią sondę poświęciliśmy tytułom mistrzowskim tag teamów RAW i SmackDown, a konkretnie ich unifikacji. Większość z Was uznała, że łączenie ich jednak nie miało sensu.
SONDA
Czy tytuły mistrzowskie tag teamów RAW i SmackDown powinny zostać zunifikowane?
Tak (285) 46%
Nie (328) 54%
Łącznie oddano
613 głosów

SummerSlam na wyciągnięcie ręki, a co za tym idzie, konfrontacja o inne zunifikowane mistrzostwo, WWE Universal, w którego obronie stanie Roman Reigns przeciwko Brockowi Lesnarowi pod okiem pana Money in the Bank Theory'ego. Nowa sonda poświęcona jest tej kwestii, a głosujecie, kto Waszym zdaniem wyjdzie zwycięsko.


Pomimo wielu spekulacji i pojawienia się na jednym z odcinków RAW, John Cena nie zawalczy na tegorocznym SummerSlam. Sam Cena pozostaje otwarty na powrót na ring, ale w dogodnym terminie, który nie będzie kolidował z jego planami aktorskimi. Obecnie sporo mówi się o występie Ceny na WrestleManii 39.

Po dłuższej absencji od występów w ringu, Claudio Castagnoli dołączył do All Elite Wrestling, podpisując pełnoprawny kontrakt z tą federacją. Zawodnik, który przez ponad dekadę występował w WWE jako Cesaro, rozstał się z tą federacją w lutym bieżącego roku, po tym jak wygasła jego dotychczasowa umowa.

Wrześniowa gala WWE Clash at the Castle w Walii wzbudza ogromne zainteresowanie europejskich fanów. Już w połowie lipca WWE dobiło do pułapu 60 tysięcy sprzedanych biletów i galę powinien obejrzeć na stadionie komplet ponad 70 tysięcy widzów. Dzieje się tak pomimo faktu, że ceny biletów na to wydarzenie są wręcz rekordowo wysokie jak na standardy WWE.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE SummerSlam 2022
Premiera:

Środa 3. sierpnia 2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Kiedy Vince McMahon podjął decyzję o odejściu na emeryturę?, Aktualny układ sił na szczycie WWE i potencjalne zmiany w nadchodzącym czasie
Dodano: 23-07-2022, 15:20
PWInsider donosi, że Vince McMahon podjął decyzję o udaniu się na emeryturę około tygodnia temu, ale o tym fakcie wiedziało jedynie naprawdę wąskie, kilkuosobowe grono osób. Celowo zapadła decyzja, żeby wstrzymać się z ogłoszeniem do piątkowego, późnego popołudnia, żeby sprawa odcisnęła możliwie jak najmniejszy wpływ na WWE jeżeli chodzi o media czy choćby sytuację z ceną akcji. Federacja liczy, że przez weekend wszyscy oswoją się ze sprawą na tyle, iż w poniedziałek cena za udziały spadnie tylko w niewielkim stopniu – obawiano się przy tym, że gdyby decyzja była ogłoszona w tygodniu roboczym, mogłoby dojść do jakiegoś drastycznego załamania.

Zagraniczne portale są przy tym zgodne, że w tej sytuacji nie ma mowy o żadnej grze pod publiczkę i tym razem Vince McMahon naprawdę wycofał się już w cień. PWInsiderowi, Fightful Select czy Brandonowi Thurstonowi z Wrestlenomics udało się potwierdzić w różnych źródłach z WWE, iż Vince rzeczywiście zrzekł się już jakichkolwiek obowiązków w WWE i nie będzie go ani w strukturach korporacyjnych, a co najważniejsze, także w dziale kreatywnym. Vince dalej ma spore udziały w WWE i docelowo będzie miał swój głos w zarządzie, lecz nie będzie już podejmować samodzielnych decyzji i ewentualnie będzie jedynie wyrażał swoje zdanie, lecz ponoć McMahon ma być pogodzony z odejściem w cień i nie będzie ingerował w ewentualną nową politykę prowadzenia federacji, czyli w praktyce po części odda tym samym swój głos w zarządzie córce i Stephanie będzie miała kluczowe zdanie w kontekście przyszłości WWE.


Należy przy tym podkreślić, że do czasu wyjaśnienia całej afery Vince i tak jest odsunięty od głosowań w zarządzie, czyli w tej chwili ma absolutnie zerowy wpływ na to co dzieje się w WWE. Następczynią Vince’a wytypowana została Stephanie, przy czym Nick Khan został obecnie wyznaczony jako co-CEO, który będzie mocno wspierał Stephanie jeżeli chodzi o sprawy bardziej korporacyjne i biznesowe. Powrót Triple H’a na stanowisko wiceprezesa do spraw relacji z talentami ma z kolei oznaczać, że z czasem Hunter prawdopodobnie będzie mocno asystował Stephanie przy prowadzeniu WWE bardziej od strony wrestlingowej. Docelowo HHH może mieć zatem ogromny wpływ na personalia w WWE i wygląd programów od strony kreatywnej. Nowe struktury na szczycie WWE mają być zatem takie, że najważniejszą rolę odgrywa Stephanie, Nick Khan pomaga jej przy sprawach strategicznych i biurowych, a Triple H przy prowadzeniu programów WWE.
Warto zaznaczyć, że pomimo dużych przetasowań na szczycie WWE nie należy oczekiwać, że z dnia na dzień dojdzie do rewolucji, gdyż nowe władze muszą oczywiście poukładać obecnie struktury i dopasować swoich współpracowników, co może zająć trochę czasu. Póki co w produkcji programów pracują dalej Kevin Dunn czy Bruce Prichard, czyli bliscy współpracownicy McMahona, lecz bardzo możliwe, że za kilka tygodni Stephanie i HHH odsuną ich od pracy lub znacząco ograniczą ich rolę w WWE. Sytuacja jest na pewno mocno rozwojowa, a w nadchodzących tygodniach i miesiącach można oczekiwać kolejnych ogłoszeń odnośnie ewentualnych odejść, ale i awansów w strukturach WWE, gdy nowe kierownictwo będzie wprowadzać swoje porządki. Zobaczymy też kiedy i czy wpłynie to wymiernie na same programy, przy czym bardzo prawdopodobne, że prawdziwe „nowe rozdanie” może mieć miejsce w okolicach Draftu na jesieni, choć pewne zmiany powinny być odczuwalne potencjalnie już po samym SummerSlam. Nie można wykluczyć, że pod nowym kierownictwem padnie też ostatecznie zielone światło jeżeli chodzi o szeroko omawianą ostatnio zmianę ewentualnego przejścia programów WWE na format TV-14.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 23-07-2022, 20:04
Host: 194-po1-3.acn.waw.pl, IP: 213.134.170.194

A Vins już wie co w piwnicy zrobić z dziećmi co kupią lody z cienżarówki od Romka... chłopaki sobie poradzą bez wrestlingu.

autor: rambo

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 1

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Tytuł mistrzowski WWE Universal zabierze z SummerSlam:

Roman Reigns
Brock Lesnar
Theory


3. sierpnia 2022


Mistrzostwo WWE Universal
Last Man Standing
Roman Reigns
vs
Brock Lesnar

Mistrzostwo Kobiet RAW
Bianca Belair
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Liv Morgan
vs
Ronda Rousey

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Bobby Lashley
vs
Theory

Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
Usos
vs
Street Profits
Sędzia specjalny:
Jeff Jarrett

Riddle
vs
Seth "Freakin" Rollins

Logan Paul
vs
Miz

Pat McAffy
vs
Happy Corbin
4. września 2022


Karta wkrótce
2. lipca 2022


Money in the Bank
Ladder Match
Mężczyzn
Zwycięzca:
Theory

Money in the Bank
Ladder Match
Kobiet

Zwyciężczyni:
Liv Morgan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Bianca Belair
pokonała
Carmellę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Ronda Rousey
pokonała
Natalyę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Liv Morgan
pokonała
Rondę Rousey

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Bobby Lashley
pokonał
Theory'ego

Niekwestionowane Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
The Usos
pokonali
Street Profits
26. czerwca 2022


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Hiroshiego Tanahashiego

Mistrzostwo Świata Wagi Ciężkiej IWGP
Four-way
Jay White
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a
Kazuchikę Okadę
Adama Cole'a

Mistrzostwo IWGP
Stanów Zjednoczonych
Will Ospreay
pokonał
Orange Cassidy'ego

Mistrzostwo AEW
All-Atlantic

Pac
pokonał
Miro
Malakai Blacka
i Clarka Connorsa

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW
Thunder Rosa
pokonała
Toni Storm

Mistrzostwo Tag Teamowe Świata ROH oraz Tag Teamowe IWGP
Three-way
Zwycięzca Zgarnia Wszystko

FTR (ROH)
pokonali
United Empire (IWGP)
i Roppongi Vice

Six-man Tag Team Match
Le Sex Gods i Minoru Suzuki
pokonali
Eddiego Kingstona,
Wheelera Yutę
i Shotę Umino

Six-man Tag Team Match
Dudes with Attitudes
pokonali
Bullet Club

Claudio Castagnoli
pokonał
Zacka Sabre Jr'a

Pre-show
Tag Team Match
Bishamon
pokonali
The Factory

Pre-show
Lance Archer
pokonał
Nocka Comoroto

Pre-show
Tag Team Match

Swerve In Our Glory
pokonali
Suzuki-gun

Eight-man Tag Team Match
Max Caster i Gunn Club
pokonali
Yuyę Uemurę
i New Japan Dojo


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.