wrestling wwe tna aew


W ostatniej Sondzie ocenialiście WrestleManię 38, a za nami już WrestleMania Backlash, z którym związana jest nowa Sonda. Póki co, przedstawiamy wyniki poprzedniej.
SONDA
WrestleMania 38 była:
świetna (27) 5%  
bardzo dobra (74) 13%  
dobra (210) 36%  
średnia (148) 25%  
słaba (93) 16%  
bardzo słaba (35) 6%  
Łącznie oddano
587 głosów

Podczas WrestleMania Backlash miało dojść do unifikacji tytułów mistrzowskich tag teamów RAW i SmackDown. Tak się jednak nie stało, ale tego właśnie dotyczy nowe głosowanie. Czy Waszym zdaniem tytuły drużynowe WWE powinny zostać zunifikowane?
Zapraszamy do głosowania!


Według ustaleń zagranicznych portali Roman Reigns podpisał nowy kontrakt z WWE, który zobowiązuje go głównie do występów na galach telewizyjnych i Premium Live Events. Reigns nie będzie musiał przepracowywać standardowych live eventów i został już nawet wycofany z większości letniej trasy.

The IInspiration (Cassie Lee i Jessie McKay) ogłosiły niespodziewanie swoje odejście z Impact Wrestling i zawieszenie wrestlingowych karier. Byłe zawodniczki WWE postanowiły się rozwijać w innych kierunkach, przede wszystkim angażując się bardziej w branżę aktorską.

Po utracie tytułu mistrzowskiego kobiet SmackDown, Charlotte Flair została wypisana z WWE TV. Przerwa zawodniczki jest związana z tym, że wchodzi ona w ostatnią fazę przygotowań do ślubu z gwiazdą AEW, Andrade El Idolo. Ceremonia odbędzie się prawdopodobnie w czerwcu, a Charlotte powróci do akcji w WWE najwcześniej w lipcu.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE WrestleMania 38
Premiera:

Środa 11. maja 2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Steve Maclin z dużym pushem w Impact Wrestling?, Niepewna przyszłość Honor No More w IW, WWE pyta fanów o system rankingowy, Więcej o wycofaniu zawodników AEW z niektórych wydarzeń, JONAH skupi się na pracy w NJPW, Prezes NJPW pomógł uratować dziecko, Wyniki gali Kinguin PTW Underground 4
Dodano: 25-04-2022, 09:28
Według „Fightful Select” Steve Maclin ma świetne notowania w Impact Wrestling. Ponoć federacja jest bardzo zadowolona z jego postawy w ostatnim czasie i obecnie w IW są plany, żeby Maclin otrzymał duży push latem tego roku, być może związany nawet z rywalizacją o Impact World Championship.

Nie wiadomo do końca jak potoczy się przyszłość Honor No More w Impact Wrestling. „Fightful Select” donosi, że znaczna część tej stajni funkcjonuje na dość specyficznych umowach, które nie zakładają występów na pełnych grafikach, więc nie wszyscy członkowie stajni mogą pozostać w federacji w nadchodzących miesiącach.
Wspomniany portal informuje, że Impact zaoferowało krótkie przedłużenie kontraktu Marii Kanellis, ale nie wiadomo czy pozostanie ona w federacji. Sama Maria przyznała ostatnio, że jest w trakcie rozmów z Tonym Khanem w sprawie ewentualnej pracy przy Ring of Honor.

PWInsider donosi, że w ostatnich ankietach WWE pytało fanów co sądzą o ewentualnym systemie rankingowym. Takie rozwiązanie można kojarzyć z AEW. Rzecz jasna nie należy tego traktować jako sugestii, że WWE realnie rozmyśla nad wprowadzeniem tego w swoich programach. W swoich ankietach WWE bardzo często umieszcza luźne pytania o kwestie których w rzeczywistości nie rozważano na poważnie – federacja sonduje jednak jakie jest zdanie fanów na temat niektórych rozwiązań znanych u konkurencji i w razie bardzo jednoznacznych odpowiedzi może skierować sprawę do dyskusji w gronie kierowniczym.

„PWTorch” informuje, że AEW odwołało JD Drake’a, Dante Martina i Wheelera Yutę z gali PWG Delivering the Foods (1 maja), ponieważ federacja chce z nich ostatecznie skorzystać na nagraniach programu AEW Dark, które odbędą się w dniach 30 kwietnia-1 maja.
Odnośnie Jonathana Greshama i wycofania z gali Impact Wrestling należy oczekiwać, iż AEW nie będzie raczej wydawało zgody, żeby w nadchodzącym czasie związane z nimi osoby pojawiały się w IW. Wszystko ma oczywiście związek z przejęciem przez Tony’ego Khana Ring of Honor i obecnie Khan ma wychodzić z założenia, że osoby z ich szatni nie powinny się raczej pojawiać w IW, gdyż w razie braku miejsca w karcie gal AEW, będą miały do dyspozycji wydarzenia ROH. Stosunki na linii AEW-IW są obecnie dość neutralne i oba podmioty nie współpracują w żadnym stopniu, choć nie są też jakkolwiek skonfliktowane.

„Fightful” podaje, że JONAH będzie się już pojawiał w Impact Wrestling raczej sporadycznie. Zawodnik nie żegna się definitywnie z IW, lecz ma obecnie kontrakt z NJPW i ponoć traktuje japońską federację jako głównego pracodawcę, a inne występy będą aktualnie jedynie dodatkiem i dotyczy to również pracy w IW.

Nietypowa historia spotkała prezesa NJPW, Takamiego Ohbariego, który pomógł w zapobiegnięciu tragedii. Sytuacja miała miejsce na peronie kolejowym w Japonii. Ohbari powrócił ze Stanów Zjednoczonych po gali NJPW Windy City Riot i ostatnim AEW Dynamite, po czym czekał na lokalny już pociąg, gdy stojąca niedaleko dziewczynka spadła z peronu i utknęła między platformą oraz stojącym na niej pociągiem. Takami nie zastanawiając się długo rzucił się na pomoc i z pomocą matki zdołał na szczęście w porę wyciągnąć dziewczynkę.

Wyniki wczorajszej gali Kinguin PTW Underground 4:
+ Justin Joy pokonał Boro
+ Krampus pokonał Gabriela Queena
+ Dawid Puncher Seńko pokonał Axela Foxa
+ walka Roberta Stara z Jacobem Cranem zakończyła się przez Double Count-Out
+ Marius AL-Ani pokonał Syriusza Dziedzica
+ „Top Gun” Samson pokonał Vica Goldena
+ John „Bad Bones” Klinger pokonał Disco Pablo.

--------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 26-04-2022, 07:57
Host: afdk150.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 95.49.88.150

Też nie widzę Maclina w roli main eventera ale będzie dobry jako pierwszy heelowy przeciwnik dla Alexandra. Później wróci Callihan i pewnie zrobią dłuższy feud o pas. A Khan mnie mocno zawiódł. To już nawet stary znienawidzony Vince po podpisaniu z kimś kontraktu pozwalał dokończyć wcześniej zabukowane zobowiązania.

autor: John Cena is Peacemaker

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 1

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Czy tytuły mistrzowskie tag teamów RAW i SmackDown powinny zostać zunifikowane?

Tak
Nie


5. czerwca 2022


(karta wkrótce)
29. maja 2022


Mistrzostwo Świata AEW
"Hangman" Adam Page
vs
CM Punk

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW
Thunder Rosa
vs
Serena Deeb

Finał Pucharu Owena Harta
Mężczyzn


Finał Pucharu Owena Harta
Kobiet


Tag Team Match
Hook i Danhausen
vs
Tony Nese
i "Smart" Mark Sterling
8. maja 2022


Mistrzostwo Kobiet SmackDown
"I quit" Match
Ronda Rousey
pokonała
Charlotte Flair

Six-man Tag Team Match
Bloodline
pokonali
RK-Bro
i Drew McIntyre'a

Cody Rhodes
pokonał
Setha Rollinsa

Edge
pokonał
AJ Stylesa

Madcap Moss
pokonał
Happy Corbina

Omos
pokonał
Bobby'ego Lashleya
4. marca 2022


Mistrzostwo Świata AEW
Hangman Page
pokonał
Adama Cole'a

Dog Collar Match
CM Punk
pokonał
MJF

Mistrzostwo Kobiet AEW
Britt Baker
pokonała
Thunder Rosę

Mistrzostwo AEW TBS
Jade Cargill
pokonał
Taya Contiego

Face of the Revolution Ladder Match
Wardlow
pokonał
Keitha Lee
Powerhouse'a Hobbsa
Ricky'ego Starksa
Orange Cassidy
Christiana Cage'a

Jon Moxley
pokonał
Bryana Danielsona

Mistrzostwa Tag Teamów AEW
Jurassic Express
pokonali
reDRagon
i The Young Bucks

Tornado Tag Match
Darby Allin, Sting
i Sammy Guevara
pokonali
Andrade El Idolo,
Matta Hardy
i Isiahę Kassidy'ego

Eddie Kingston
pokonał
Chrisa Jericho

Pre-Show
6-man Tag Team Match

House of Black
pokonali
Paca, Pentę Oscuro
i Ericka Red Bearda

Hook
pokonał
QT Marshalla

Layla Hirsh
pokonała
Kris StatlanderDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.