wrestling wwe tna aew


Ostatnią sondę poświęciliśmy tytułom mistrzowskim tag teamów RAW i SmackDown, a konkretnie ich unifikacji. Większość z Was uznała, że łączenie ich jednak nie miało sensu.
SONDA
Czy tytuły mistrzowskie tag teamów RAW i SmackDown powinny zostać zunifikowane?
Tak (285) 46%
Nie (328) 54%
Łącznie oddano
613 głosów

SummerSlam na wyciągnięcie ręki, a co za tym idzie, konfrontacja o inne zunifikowane mistrzostwo, WWE Universal, w którego obronie stanie Roman Reigns przeciwko Brockowi Lesnarowi pod okiem pana Money in the Bank Theory'ego. Nowa sonda poświęcona jest tej kwestii, a głosujecie, kto Waszym zdaniem wyjdzie zwycięsko.


Pomimo wielu spekulacji i pojawienia się na jednym z odcinków RAW, John Cena nie zawalczy na tegorocznym SummerSlam. Sam Cena pozostaje otwarty na powrót na ring, ale w dogodnym terminie, który nie będzie kolidował z jego planami aktorskimi. Obecnie sporo mówi się o występie Ceny na WrestleManii 39.

Po dłuższej absencji od występów w ringu, Claudio Castagnoli dołączył do All Elite Wrestling, podpisując pełnoprawny kontrakt z tą federacją. Zawodnik, który przez ponad dekadę występował w WWE jako Cesaro, rozstał się z tą federacją w lutym bieżącego roku, po tym jak wygasła jego dotychczasowa umowa.

Wrześniowa gala WWE Clash at the Castle w Walii wzbudza ogromne zainteresowanie europejskich fanów. Już w połowie lipca WWE dobiło do pułapu 60 tysięcy sprzedanych biletów i galę powinien obejrzeć na stadionie komplet ponad 70 tysięcy widzów. Dzieje się tak pomimo faktu, że ceny biletów na to wydarzenie są wręcz rekordowo wysokie jak na standardy WWE.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE SummerSlam 2022
Premiera:

Środa 3. sierpnia 2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00SEC i agenci federalni badają sprawę Vince'a McMahona, Kolejne publikacje uderzą jeszcze bardziej w byłego prezesa WWE?, Rey Mysterio o planach odnośnie zakończenia kariery, Undertaker popiera koncepcję przejścia programów WWE na TV-14
Dodano: 26-07-2022, 16:44
„Wall Street Journal” potwierdza, że afera z udziałem Vince’a McMahona nie jest już tylko sprawą mediów, gdyż własne śledztwo prowadzą już SEC (Komisja Giełd i Papierów Wartościowych, która zajmuje się też nadzorem finansowym nad korporacjami) oraz agenci federalni. Rzeczone podmioty badają wspominane przeze mnie wczoraj ugody finansowe Vince’a z byłymi pracownicami, które zgodnie z literą prawa powinny być uwzględniane w oficjalnych sprawozdaniach, do czego jednak nie doszło, co ma znamiona oszustwa finansowego.
„Wall Street Journal” potwierdza, że wkroczenie do akcji SEC i przedstawicieli federalnych przyspieszyło decyzję McMahona o odejściu na emeryturę. Nie można nawet wykluczyć, że odbyło się to w pewnym stopniu w porozumieniu z federalnymi, ponieważ w przeciwnym razie SEC mogłoby wymusić rezygnację McMahona, a prokuratorzy federalni postawić mu zarzuty. Możliwe, że wobec dobrowolnego ustąpienia Vince’a, a także dobrej woli samego WWE, które wysłało już do SEC szczegółowe ustalenia wraz z kwotami rzeczonych operacji, władze państwowe odstąpią od oficjalnego oskarżenia pod warunkiem, że Vince nie powróci do działalności w WWE. Czekamy obecnie na dalszy rozwój sprawy.

Bryan Alvarez zapowiedział tymczasem podczas poniedziałkowego „Wrestling Observer Live”, że być może przed nami jeszcze dalsze szczegóły afery z udziałem Vince’a McMahona, które nie ujrzały dotychczas światła dziennego. Z ustaleń reportera wynika, że kolejną publikację szykuje „Wall Street Journal”, ale oprócz tego całą sytuacją zainteresowały się kolejne źródła, a do jakiejś informacji miało dojść „HBO Real Sports”, które przygotowuje ponoć publikację, która może jeszcze bardziej pogrążyć McMahona. Źródła z HBO mają sugerować, że kulisy ich historii są takie, iż wiele osób przekona się do „potępienia” McMahona. W tej chwili nie wiemy jeszcze o jakie nowe szczegóły może chodzić.

Jeszcze przed RAW, Rey Mysterio gościł w wywiadzie u Ariela Helwaniego w którym poruszył temat swojego 20-lecia w WWE i planów odnośnie zakończenia kariery. Mysterio stwierdził, że w wrestlingu wygląda to znacznie inaczej niż w typowych sportach, gdyż trudno o jednoznaczne ramy w których się występuje i w branży zawsze padało takie powiedzenie, że w wrestlingu występuje się dopóki jest się w stanie, przy czym dla każdego może to być zgoła inny wiek. 47-latek przyznaje, że ramowo daje sobie jeszcze trzy lata, bo zawsze miał w głowie, że nie chciałby występować po pięćdziesiątce. Rey dodał jednak, że ma gdzieś z tyłu głowy, iż ciężko będzie mu podjąć decyzję o odejściu jeżeli będzie się czuł dobrze, a obecnie zdecydowanie tak jest. Na ten moment trzyma się jednak myśli, że będzie występował do pięćdziesiątego roku życia.

Undertaker był ostatnio członkiem panelu WWE Mattel podczas San Diego Comic-Con i poruszył temat ostatnich plotek o przejściu programów WWE na TV-14. Zdaniem Undertakera byłby to właściwy ruch i liczy na to, że federacja rzeczywiście to zrobi. Taker stwierdził, że dość ważną grupą demograficzną, którą chce wzmocnić WWE są mężczyźni w wieku 18-34 lat w przypadku których podostrzenie nieco programu może być czynnikiem, który znacząco zwiększy liczbę widzów w tej grupie.
Undertaker stwierdził, że rzecz jasna nie oczekuje powrotu Attitude Ery, ale byłoby to niejako małe nawiązanie do tamtych czasów. Jak przyznał wtedy programy były świetne do oglądania, lecz po prawdzie wszystko wymykało się tam spod kontroli i był to naprawdę szalony okres. Jego zdaniem obecni członkowie rosteru mają o wiele dojrzalsze spojrzenie na to co mogliby zmienić dzięki przejściu na ramy TV-14, co w jego odczuciu pozwoliłoby im przy okazji na to, żeby pokazać w telewizji postaci bardziej zbliżone do tego kim są na co dzień, co mogłoby wyjść tylko na plus. Taker stwierdził, że sam jest zatem podekscytowany taką wizją i jego zdaniem mogłyby z niej wyniknąć tylko pozytywne rzeczy.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 26-07-2022, 20:58
Host: 46.174.231.33, IP: 46.174.231.33

Spokojnie. Jeszcze nikt nie wie co w tak poprawnym politycznie WWE uważa się za kategorię TV-14. Równie dobrze zamiast normalnego produktu dla rozwiniętych emocjonalnie fanów jaki serwuje np. UFC może jedynie wjechać estetyka starego NXT do głównego rosteru i na tym zakończy się ''wielka'' rewolucja w WWE. Na miejscu Takera nie pompowałbym tych zmian za wczasu. Czas pokaże jak będzie.

autor: Sauberg

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 7

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Tytuł mistrzowski WWE Universal zabierze z SummerSlam:

Roman Reigns
Brock Lesnar
Theory


3. sierpnia 2022


Mistrzostwo WWE Universal
Last Man Standing
Roman Reigns
vs
Brock Lesnar

Mistrzostwo Kobiet RAW
Bianca Belair
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Liv Morgan
vs
Ronda Rousey

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Bobby Lashley
vs
Theory

Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
Usos
vs
Street Profits
Sędzia specjalny:
Jeff Jarrett

Riddle
vs
Seth "Freakin" Rollins

Logan Paul
vs
Miz

Pat McAffy
vs
Happy Corbin
4. września 2022


Karta wkrótce
2. lipca 2022


Money in the Bank
Ladder Match
Mężczyzn
Zwycięzca:
Theory

Money in the Bank
Ladder Match
Kobiet

Zwyciężczyni:
Liv Morgan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Bianca Belair
pokonała
Carmellę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Ronda Rousey
pokonała
Natalyę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Liv Morgan
pokonała
Rondę Rousey

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Bobby Lashley
pokonał
Theory'ego

Niekwestionowane Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
The Usos
pokonali
Street Profits
26. czerwca 2022


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Hiroshiego Tanahashiego

Mistrzostwo Świata Wagi Ciężkiej IWGP
Four-way
Jay White
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a
Kazuchikę Okadę
Adama Cole'a

Mistrzostwo IWGP
Stanów Zjednoczonych
Will Ospreay
pokonał
Orange Cassidy'ego

Mistrzostwo AEW
All-Atlantic

Pac
pokonał
Miro
Malakai Blacka
i Clarka Connorsa

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW
Thunder Rosa
pokonała
Toni Storm

Mistrzostwo Tag Teamowe Świata ROH oraz Tag Teamowe IWGP
Three-way
Zwycięzca Zgarnia Wszystko

FTR (ROH)
pokonali
United Empire (IWGP)
i Roppongi Vice

Six-man Tag Team Match
Le Sex Gods i Minoru Suzuki
pokonali
Eddiego Kingstona,
Wheelera Yutę
i Shotę Umino

Six-man Tag Team Match
Dudes with Attitudes
pokonali
Bullet Club

Claudio Castagnoli
pokonał
Zacka Sabre Jr'a

Pre-show
Tag Team Match
Bishamon
pokonali
The Factory

Pre-show
Lance Archer
pokonał
Nocka Comoroto

Pre-show
Tag Team Match

Swerve In Our Glory
pokonali
Suzuki-gun

Eight-man Tag Team Match
Max Caster i Gunn Club
pokonali
Yuyę Uemurę
i New Japan Dojo


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.