wrestling wwe tna aew


W ostatniej Sondzie ocenialiście WrestleManię 38, a za nami już WrestleMania Backlash, z którym związana jest nowa Sonda. Póki co, przedstawiamy wyniki poprzedniej.
SONDA
WrestleMania 38 była:
świetna (27) 5%  
bardzo dobra (74) 13%  
dobra (210) 36%  
średnia (148) 25%  
słaba (93) 16%  
bardzo słaba (35) 6%  
Łącznie oddano
587 głosów

Podczas WrestleMania Backlash miało dojść do unifikacji tytułów mistrzowskich tag teamów RAW i SmackDown. Tak się jednak nie stało, ale tego właśnie dotyczy nowe głosowanie. Czy Waszym zdaniem tytuły drużynowe WWE powinny zostać zunifikowane?
Zapraszamy do głosowania!


Według ustaleń zagranicznych portali Roman Reigns podpisał nowy kontrakt z WWE, który zobowiązuje go głównie do występów na galach telewizyjnych i Premium Live Events. Reigns nie będzie musiał przepracowywać standardowych live eventów i został już nawet wycofany z większości letniej trasy.

The IInspiration (Cassie Lee i Jessie McKay) ogłosiły niespodziewanie swoje odejście z Impact Wrestling i zawieszenie wrestlingowych karier. Byłe zawodniczki WWE postanowiły się rozwijać w innych kierunkach, przede wszystkim angażując się bardziej w branżę aktorską.

Po utracie tytułu mistrzowskiego kobiet SmackDown, Charlotte Flair została wypisana z WWE TV. Przerwa zawodniczki jest związana z tym, że wchodzi ona w ostatnią fazę przygotowań do ślubu z gwiazdą AEW, Andrade El Idolo. Ceremonia odbędzie się prawdopodobnie w czerwcu, a Charlotte powróci do akcji w WWE najwcześniej w lipcu.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE WrestleMania 38
Premiera:

Środa 11. maja 2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Deonna Purrazzo o występie w AEW, Oglądalność AEW Dynamite, Terminarz nagrań Impact Wrestling, Tasha Steelz o swoim stanie zdrowia, Któraś z dużych gwiazd opuści NXT UK?, Niebezpieczny wypadek na live evencie WWE w Newcastle, Nowo logo SummerSlam, WWE zorganizowało zebranie dotyczące ubioru zawodniczek?, Aktualna karta Impact Wrestling Under Siege
Dodano: 29-04-2022, 07:42
Deonna Purrazzo zawalczy w przyszłym tygodniu na AEW Dynamite w walce z Mercedes Martinez, która wyłoni niekwestionowaną mistrzynię kobiet ROH. W wywiadzie dla „PWInsider Elite” Deonna przyznała, że jest podekscytowana, bo kto wie czy nie będzie to dla niej walka przed największą publicznością w dotychczasowej karierze, a do tego w debiucie w AEW od razu stoczy pojedynek mistrzowski. Purrazzo wspomniała, że w okresie intensywnej współpracy AEW i Impact Wrestling nie udało jej się wystąpić w tamtym miejscu, ale teraz jako pierwsza kobieta pokonuje tę barierę i jest to dla niej duży zaszczyt oraz wyzwanie. Deonna dodała, że na razie wie tylko o tej walce z Mercedes na Dynamite i nie wie czy czekają ją potem jeszcze jakieś występy w AEW.

Oglądalność ostatniego AEW Dynamite wyniosła 921 tysięcy widzów przy ratingu 0.33 w grupie wiekowej 18-49, więc show zanotowało spadki względem 930 tysięcy oglądających i ratingu 0.37 sprzed tygodnia. Są to najsłabsze wyniki Dynamite od odcinka z 16 lutego.

Nadchodzący harmonogram gal i tapingów Impact Wrestling jest następujący:
+ 7 maja – gala Under Siege w Newport (Kentucky)
+ 8 maja – nagrania telewizyjne w Newport (Kentucky)
+ 13 i 14 maja – nagrania telewizyjne w Kissimmee (Floryda)
+ 19 czerwca – Slammiversary PPV w Nashville (Tennessee)
+ 20 czerwca – nagrania telewizyjne w Nashville (Tennessee).

Tasha Steelz uspokoiła swoich fanów, że jej problemy zdrowotne po ostatnich tapingach Impact Wrestling nie są niczym poważnym. Zawodniczka potwierdziła portalowi „Women’s Wrestling Talk”, że nie będzie potrzebowała żadnej przerwy od występów.

Na 12 maja ustalono walkę Ilji Dragunova z Jordanem Devlinem o NXT UK Championship. Pojedynek ma jednak dodatkową i ciekawą stypulację, ponieważ przegrany ma opuścić NXT UK.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło podczas czwartkowego live eventu WWE w Utilita Arenie w Newcastle w Anglii. W trakcie walki Drew McIntyre’a z Bobbym Lashley’em obaj rozpędzeni zawodnicy odbili się od przeciwległych lin, ale obciążenie okazało się zbyt duże i górna lina się zerwała, a Bobby niebezpiecznie wyleciał poza ring. Sytuacja wyraźnie nie była planowana i liny musiały być zbyt słabo napięte. Do Lashley’a szybko doskoczył sztab medyczny WWE, ale na całe szczęście nic się nie stało i Bobby dokończył potem cały pojedynek.

W zaktualizowanych materiałach promocyjnych SummerSlam 2022, WWE zaprezentowało nowe logo tegorocznej gali, która odbędzie się pod koniec lipca.


W rozmowie z Chrisem Van Vlietem, Ember Moon zasugerowała jakoby po reformie w NXT doszło do spotkania z rosterem podczas którego zawodniczki zostały poinstruowane, iż mają się ubierać bardziej seksownie.
„Fightful Select” informuje, że kilka miesięcy temu rzeczywiście doszło do spotkania, ale dotychczas nie mogli uzyskać oficjalnego komentarza od żadnego z uczestników. Według tego portalu spotkanie zostało oficjalnie określone jako „konsultacja w sprawie mody” i uczestniczyła w nim ekspertka modowa Melanie Pace. Powiedziano podczas niego, że zawodniczki WWE mają być gwiazdami wykraczającymi poza to co dzieje się w ringu, więc powinny również tak wyglądać – nie tylko w programach. „Fightful” donosi, że jedna z osób pracujących obecnie w WWE powiedziała im, iż na żadnym etapie nie powiedziano wprost o „seksowniejszym” ubiorze, ale większość zawodniczek zrozumiała, że takie było ukryte przesłanie z tego zebrania.

The Briscoes wywalczyli podczas najnowszego odcinka Impact Wrestling miano pretendentów do tytułów tag teamowych tej federacji, o które zawalczą już wkrótce na gali Under Siege. Aktualna karta odbywającego się 7 maja Impact Wrestling Under Siege jest następująca:
- Bullet Club vs. Honor No More
- Impact Knockouts Championship: Tasha Steelz vs. Havok
- AAA Reina De Reinas Championship: Taya Valkyrie vs. Deonna Purrazzo
- Impact Tag Team Championship: Violent By Design vs. The Briscoes
- Impact World Championship: Josh Alexander vs. Tomohiro Ishii.

-------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 29-04-2022, 18:35
Host: 46.174.231.33, IP: 46.174.231.33

@rambo
I piszesz to w kontekście federacji, której główny wrestlingowy program w tygodniu ogląda 1.6 miliona widzów? Nawet nie żartujmy.
To nie jest kwestia samych fanów tylko podejścia ludzi u sterów wrestlingu.
Jeden oderwany od rzeczywistości dziadzia Vince jest nastawiony wyłącznie na dwie/trzy duże, pompowane niewiele wnoszącymi do ogólnego produktu celebrytami i zakrwawioną forsą od Arabów. Zaś TK zamiast rozpocząć kolejny etap ewolucji wrestlingu ogranicza się do fanów ringowej klasyki bazując wyłącznie na resentymentach. Normalnie rok 1994 ponownie w pełnej krasie.
ps. Nie bez przypadku duża część widzów z attitude ery czy nawet czasów sprzed tego okresu przerzuciła się na promowane w podobny sposób do tamtego wrestlingu UFC.

autor: Sauberg

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 3

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Czy tytuły mistrzowskie tag teamów RAW i SmackDown powinny zostać zunifikowane?

Tak
Nie


5. czerwca 2022


(karta wkrótce)
29. maja 2022


Mistrzostwo Świata AEW
"Hangman" Adam Page
vs
CM Punk

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW
Thunder Rosa
vs
Serena Deeb

Finał Pucharu Owena Harta
Mężczyzn


Finał Pucharu Owena Harta
Kobiet


Tag Team Match
Hook i Danhausen
vs
Tony Nese
i "Smart" Mark Sterling
8. maja 2022


Mistrzostwo Kobiet SmackDown
"I quit" Match
Ronda Rousey
pokonała
Charlotte Flair

Six-man Tag Team Match
Bloodline
pokonali
RK-Bro
i Drew McIntyre'a

Cody Rhodes
pokonał
Setha Rollinsa

Edge
pokonał
AJ Stylesa

Madcap Moss
pokonał
Happy Corbina

Omos
pokonał
Bobby'ego Lashleya
4. marca 2022


Mistrzostwo Świata AEW
Hangman Page
pokonał
Adama Cole'a

Dog Collar Match
CM Punk
pokonał
MJF

Mistrzostwo Kobiet AEW
Britt Baker
pokonała
Thunder Rosę

Mistrzostwo AEW TBS
Jade Cargill
pokonał
Taya Contiego

Face of the Revolution Ladder Match
Wardlow
pokonał
Keitha Lee
Powerhouse'a Hobbsa
Ricky'ego Starksa
Orange Cassidy
Christiana Cage'a

Jon Moxley
pokonał
Bryana Danielsona

Mistrzostwa Tag Teamów AEW
Jurassic Express
pokonali
reDRagon
i The Young Bucks

Tornado Tag Match
Darby Allin, Sting
i Sammy Guevara
pokonali
Andrade El Idolo,
Matta Hardy
i Isiahę Kassidy'ego

Eddie Kingston
pokonał
Chrisa Jericho

Pre-Show
6-man Tag Team Match

House of Black
pokonali
Paca, Pentę Oscuro
i Ericka Red Bearda

Hook
pokonał
QT Marshalla

Layla Hirsh
pokonała
Kris StatlanderDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.