wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Na których galach NJPW i STARDOM wystąpi Mercedes Mone?, Stephanie McMahon poddała się operacji, Triple H zorganizował spotkanie z rosterem WWE, Uwaga na spoilery ze SmackDown i AEW Rampage: nadchodzący turniej na SD, wynik walki o IC Title, promo Bray'a Wyatta, walka do odcinka za dwa tygodnie, rezultat walki wieczoru, atrakcje na kolejne SD, rywalizacja o AEW TNT Championship, wynik walki wieczoru Rampage, walka na kolejne Rampage
Dodano: 16-01-2023, 14:17
„Wrestling Observer Newsletter” informuje, że oprócz walki na Battle in the Valley z 18 lutego, Mercedes Mone (aka Sasha Banks) jest zabookowana na galę NJPW w Sumo Hall po New Japan Cup oraz na event STARDOM z 23 kwietnia w Yokohama Arenie.
Co ciekawe przygoda Mercedes z Japonią rozpoczęła się też delikatnym zgrzytem. Okazuje się, że będąc w Japonii przy okazji występu na Wrestle Kingdom, Mone nie pojawiła się w NJPW Dojo, ani na zapleczu żadnej z gal STARDOM. Zamiast tego Mercedes była natomiast z wizytą w Sendai Girls Dojo, czyli u konkurencji, na dodatek zamieszczając w mediach społecznościowych zdjęcie z tego miejsca. Ponoć nie zostało to odebrane najlepiej przez Bushiroad, czyli właściciela NJPW i STARDOM.

Po rezygnacji ze stanowiska prezes WWE, Stephanie McMahon postanowiła zadbać o swoje zdrowie. W weekend Stephanie poinformowała, że poddała się operacji kostki i rozpocznie teraz proces rehabilitacji.


„Fightful Select” informuje tymczasem, że Triple H zorganizował spotkanie z rosterem WWE przed piątkowym SmackDown. Hunter zrobił to z myślą o stonowaniu nastrojów i uspokojeniu zawodników, którzy obawiają się, że po powrocie Vince’a McMahona do zarządu, ten wkrótce znów będzie kontrolował sferę kreatywną. Hunter zapewnił roster, że sytuacja w tym zakresie nic się nie zmieniła i on pozostaje szefem działu kreatywnego, mając decydujące słowo we wszystkich decyzjach programowych. Ponoć na spotkaniu głos zabrał do tego Kevin Dunn, który stwierdził, że Vince McMahon nie mówił mu nic o żadnych planowanych zmianach w tej dziedzinie federacji. Ogółem spotkanie zostało odebrane umiarkowanie pozytywnie i wszyscy przyjęli je jako takie zorganizowane ewidentnie na „uspokojenie” rosteru w obliczu ostatnich wydarzeń.

Uwaga na spoilery ze SmackDown i AEW Rampage.

Okazuje się, że wydarzenia z RAW, gdy wyraźnie podkreślano, iż Judgment Day wygrali walkę o miano pretendentów do RAW Tag Team Championship, nie były przypadkowe. Bracia Uso wkrótce znów będą bronić oddzielnie tytułów zespołowych RAW, a oddzielnie SmackDown. Potwierdziło to piątkowe ogłoszenie w którym WWE zapowiedziało turniej o miano pretendentów do SmackDown Tag Team Championship, który wystartuje od najbliższego piątku.

Gunther pokonał Brauna Strowmana w skutecznej obronie WWE Intercontinental Championship.

Bray Wyatt wygłosił tajemnicze promo w którym mówił o tym, że „Eater of Worlds” i „Uncle Howdy” to on, a Royal Rumble będzie dniem jego odrodzenia. Przy okazji promo pokazano też kod QR, który odsyłał do filmiku z Wyattem w scenerii „Firefly Fun House”, gdzie zasugerowano z kolei jego powrót do postaci „The Fienda”.


Po wielu sugestiach z ostatnich tygodni w końcu doszło do bezpośredniej konfrontacji Karriona Krossa z Rey’em Mysterio i wyzwania w kontekście walki. Do tej dojdzie za dwa tygodnie na SmackDown, w odcinku z 27 stycznia, a więc ostatnim epizodzie niebieskiej tygodniówki przed Royal Rumble.


W walce wieczoru Sami Zayn mierzył się z Kevinem Owensem, ale pomimo wcześniejszej zapowiedzi Bloodline, iż tym razem Sami ma sobie poradzić sam, The Usos i Solo Sikoa zaingerowali w końcówce pojedynku, a po dyskwalifikacji brutalnie zaatakowali Owensa, z czym Zayn wyraźnie nie mógł się do końca pogodzić, choć ostatecznie zapozował z Bloodline nad nieprzytomnym Kevinem.


Na przyszłotygodniowe SmackDown potwierdzono:
- Roman Reigns i Kevin Owens podpiszą kontrakt na walkę na Royal Rumble
- turniej o miano pretendentów do SmackDown Tag Team Championship: Banger Bros (Drew McIntyre & Sheamus) vs. The Viking Raiders.


Darby Allin zaliczył skuteczną obronę AEW TNT Championship przeciwko Juice’owi Robinsonowi, natomiast kolejne wyzwanie czeka go już w środę, ponieważ ogłoszono jego obronę tytułu przeciwko KUSHIDZIE.


Po krwawym starciu w walce wieczoru minionego Rampage, Ruby Soho i Willow Nightingale pokonały Annę Jay i Tay Melo w rywalizacji na zasadach Street Fight.


Na przyszłotygodniowe AEW Rampage zapowiedziano z kolei potyczkę Actiona Andretti’ego z Danielem Garcią.


--------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 29-07-2022, 10:56
Host: 193-24-201-19.susi.pl, IP: 193.24.201.19

Ciekawe czy zmiana we władzach WWE wpłynie też na NXT, sądząc po tej wiadomości o zawodnikach sceny niezależnej to chyba tak. Tego NXT które jest teraz nie da się oglądać.

autor: Przemek

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 1

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.