wrestling wwe tna aew


Ostatnią sondę poświęciliśmy tytułom mistrzowskim tag teamów RAW i SmackDown, a konkretnie ich unifikacji. Większość z Was uznała, że łączenie ich jednak nie miało sensu.
SONDA
Czy tytuły mistrzowskie tag teamów RAW i SmackDown powinny zostać zunifikowane?
Tak (285) 46%
Nie (328) 54%
Łącznie oddano
613 głosów

SummerSlam na wyciągnięcie ręki, a co za tym idzie, konfrontacja o inne zunifikowane mistrzostwo, WWE Universal, w którego obronie stanie Roman Reigns przeciwko Brockowi Lesnarowi pod okiem pana Money in the Bank Theory'ego. Nowa sonda poświęcona jest tej kwestii, a głosujecie, kto Waszym zdaniem wyjdzie zwycięsko.


Pomimo wielu spekulacji i pojawienia się na jednym z odcinków RAW, John Cena nie zawalczy na tegorocznym SummerSlam. Sam Cena pozostaje otwarty na powrót na ring, ale w dogodnym terminie, który nie będzie kolidował z jego planami aktorskimi. Obecnie sporo mówi się o występie Ceny na WrestleManii 39.

Po dłuższej absencji od występów w ringu, Claudio Castagnoli dołączył do All Elite Wrestling, podpisując pełnoprawny kontrakt z tą federacją. Zawodnik, który przez ponad dekadę występował w WWE jako Cesaro, rozstał się z tą federacją w lutym bieżącego roku, po tym jak wygasła jego dotychczasowa umowa.

Wrześniowa gala WWE Clash at the Castle w Walii wzbudza ogromne zainteresowanie europejskich fanów. Już w połowie lipca WWE dobiło do pułapu 60 tysięcy sprzedanych biletów i galę powinien obejrzeć na stadionie komplet ponad 70 tysięcy widzów. Dzieje się tak pomimo faktu, że ceny biletów na to wydarzenie są wręcz rekordowo wysokie jak na standardy WWE.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE SummerSlam 2022
Premiera:

Środa 3. sierpnia 2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00AEW również przedłuża kontrakty w przypadku poważniejszych kontuzji, WWE zabezpiecza się na wypadek burz podczas SummerSlam, Scenografia i szacowana frekwencja SummerSlam, Specjalny podcast z zapowiedzią SummerSlam, Kiedy WWE wróci do Nowego Jorku?, Oglądalność Impact Wrestling, AEW zadebiutuje w Kanadzie, Triple H o przejęciu licznych obowiązków w WWE i swoim stanie zdrowia
Dodano: 30-07-2022, 14:44
„Wrestling Observer Newsletter” donosi, że AEW stosuje podobne klauzule w kontraktach co WWE, które upoważniają federację do jednostronnego przedłużania kontraktów w przypadku dłuższych absencji zawodników choćby z powodu kontuzji. Zgodnie z tymi zapisami jeżeli AEW aktywuje taką klauzulę, umowa zostaje automatycznie przedłużona o okres w którym dana osoba poddawała się rehabilitacji i nie była zdolna do występów. Ponoć AEW zastosowało już ten zapis przynajmniej kilka razy.

Dzisiejsza gala SummerSlam odbędzie się na otwartym stadionie w Nashville, które znalazło się akurat w okienku pogodowym powiązanym z deszczem, a nawet burzami. Na szczęście dla WWE zdecydowanie burzowy dzień zapowiadany jest dopiero na niedzielę, a szanse na mocniejsze opady w sobotę wieczorem wynoszą tylko 16%. Pamiętając jednak o sytuacji z WrestleManii 37, gdy burze opóźniły początek gali o około dwadzieścia minut, WWE przygotowuje się ponoć na wariant w którym i SummerSlam spotkają jakieś perturbacje pogodowe. WWE ma podobno przygotowane studio w zadaszonym budynku i w razie intensywnych opadów mamy się przenieść właśnie do tego obiektu, gdzie w razie przedłużającej się przerwy federacja przeprowadzi wywiady z bohaterami samej gali. Według prognoz istnieje jednak spora szansa na to, że SummerSlam odbędzie się ostatecznie bez takich zakłóceń.

PWInsider donosi, że scenografia dzisiejszego SummerSlam jest bardzo zbliżona do estetyki z ubiegłego roku, bazując na dużych ekranach wideo i tunelu przez który będą wychodzić zawodnicy oraz zawodniczki. Według aktualnych ustaleń WWE sprzedało na wydarzenie około 34 tysięcy biletów, więc licząc wejściówki z nagród czy dla sponsorów i bliskich, galę obejrzy z poziomu trybun szacunkowo 36-38 tysięcy osób.

Dzisiaj o 18.30 na kanale MyWrestling w serwisie YouTube rozpocznie się podcast z zapowiedzią gali SummerSlam, której kartę omówimy w gronie przedstawicieli trzech największych serwisów o wrestlingu w Polsce. Link do podcastu znajdziecie tutaj.

PWInsider donosi, że WWE powróci do Nowego Jorku z kolejnym epizodem RAW już 10 października, lecz wydarzenie odbędzie się tym razem w Barclays Center. Najbliższa gala w Madison Square Garden wypadnie 26 grudnia i będzie to tradycyjny, świąteczny live event WWE na tym obiekcie.

Oglądalność ostatniego Impact Wrestling wyniosła 96 tysięcy widzów, czyli był to spadek o 11 tysięcy oglądających względem poprzedniego tygodnia. Rating w grupie wiekowej 18-49 wyniósł w obu przypadkach 0.03.

AEW potwierdziło, że w październiku federacja zadebiutuje w Kanadzie z podwójnymi nagraniami telewizyjnymi. 12 października w Toronto odbędzie się AEW Dynamite, a dzień później w tym samym miejscu zostanie nagrany nowy odcinek AEW Rampage. Oba nagrania zaplanowano w Coca-Cola Coliseum.
W rozmowie z „Toronto Star” o debiucie AEW w Kanadzie wypowiedział się Tony Khan. Prezes AEW stwierdził, że jest bardzo podekscytowany i chcieli do tego doprowadzić od dłuższego czasu, ale stale pojawiały się jakieś problemy logistyczne. Khan został zapytany o fakt, że do Kanady są wpuszczane osoby tylko zaszczepione przeciwko COVID-19 i stwierdził, że roster AEW będą obowiązywać takie zasady jak wszystkich, ale nie ma z tym problemu, ponieważ zdecydowana większość ich szatni będzie mogła spokojnie udać się do tego kraju. Tony wyraził do tego nadzieję, że do czasu nagrań w Kanadzie powróci kilka z ich dużych gwiazd, które są na razie nieobecne z powodu kontuzji.

Przy okazji wypowiedzi podczas try-outów WWE przed SummerSlam, Triple H odniósł się do tego czy przejęcie obowiązków w WWE tuż przed taką galą jest dla niego wyzwaniem. Hunter stwierdził, że zdecydowanie tak i ostatnio spędza połowę czasu w samolotach. HHH wspomniał, że po programach telewizyjnych z początku tygodnia polecieli na chwilę do domu, celebrując przy tym urodziny jego dzieci, po czym przyleciał do Nashville na pierwszy dzień try-outów, potem poleciał z powrotem na spotkania z partnerami WWE, po czym mieli spotkanie zarządu WWE i wrócił do Nashville na końcówkę try-outów. W międzyczasie musiał popracować nad nadchodzącymi programami, więc rzeczywiście ma pełne ręce roboty, ale nie zamierza narzekać, gdyż takie są obecnie realia wszystkich osób w WWE, ponieważ mają wysoko postawioną poprzeczkę, ale gwarantuje, że robią wszystko co w ich mocy, żeby do niej doskoczyć.
Przy okazji Triple H odniósł się do pytań o jego stan zdrowia i stwierdził, że potrzebował trochę czasu po problemach, które dopadły go w ubiegłym roku, ale na szczęście była to tylko czasowa przeszkoda, którą udało mu się przeskoczyć. Hunter stwierdził, że wrócił już w pełni do zdrowia, jest gotowy na 100% i dlatego podjął się obecnego wyzwania jeżeli chodzi o ważną pracę w WWE. Triple H wspomniał przy tym, że wraca pełnoetatowo do kierowania pewnymi sprawami w WWE, przy czym etap ringowej kariery uważa już definitywnie za zakończony i nie zobaczymy go już w przyszłości w akcji.

-------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 30-07-2022, 15:14
Host: 27.host-194-42-118.cyfrotel.pl, IP: 194.42.118.27

Ogólnie to sd było bardzo dobre 👍

autor: fan

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 6

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Tytuł mistrzowski WWE Universal zabierze z SummerSlam:

Roman Reigns
Brock Lesnar
Theory


3. sierpnia 2022


Mistrzostwo WWE Universal
Last Man Standing
Roman Reigns
vs
Brock Lesnar

Mistrzostwo Kobiet RAW
Bianca Belair
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Liv Morgan
vs
Ronda Rousey

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Bobby Lashley
vs
Theory

Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
Usos
vs
Street Profits
Sędzia specjalny:
Jeff Jarrett

Riddle
vs
Seth "Freakin" Rollins

Logan Paul
vs
Miz

Pat McAffy
vs
Happy Corbin
4. września 2022


Karta wkrótce
2. lipca 2022


Money in the Bank
Ladder Match
Mężczyzn
Zwycięzca:
Theory

Money in the Bank
Ladder Match
Kobiet

Zwyciężczyni:
Liv Morgan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Bianca Belair
pokonała
Carmellę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Ronda Rousey
pokonała
Natalyę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Liv Morgan
pokonała
Rondę Rousey

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Bobby Lashley
pokonał
Theory'ego

Niekwestionowane Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
The Usos
pokonali
Street Profits
26. czerwca 2022


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Hiroshiego Tanahashiego

Mistrzostwo Świata Wagi Ciężkiej IWGP
Four-way
Jay White
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a
Kazuchikę Okadę
Adama Cole'a

Mistrzostwo IWGP
Stanów Zjednoczonych
Will Ospreay
pokonał
Orange Cassidy'ego

Mistrzostwo AEW
All-Atlantic

Pac
pokonał
Miro
Malakai Blacka
i Clarka Connorsa

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW
Thunder Rosa
pokonała
Toni Storm

Mistrzostwo Tag Teamowe Świata ROH oraz Tag Teamowe IWGP
Three-way
Zwycięzca Zgarnia Wszystko

FTR (ROH)
pokonali
United Empire (IWGP)
i Roppongi Vice

Six-man Tag Team Match
Le Sex Gods i Minoru Suzuki
pokonali
Eddiego Kingstona,
Wheelera Yutę
i Shotę Umino

Six-man Tag Team Match
Dudes with Attitudes
pokonali
Bullet Club

Claudio Castagnoli
pokonał
Zacka Sabre Jr'a

Pre-show
Tag Team Match
Bishamon
pokonali
The Factory

Pre-show
Lance Archer
pokonał
Nocka Comoroto

Pre-show
Tag Team Match

Swerve In Our Glory
pokonali
Suzuki-gun

Eight-man Tag Team Match
Max Caster i Gunn Club
pokonali
Yuyę Uemurę
i New Japan Dojo


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.